باید سفری رفت و سفری کرد

حدیث فولادوند فعالیت هنری را از کودکی آغاز کرد، دردوازده سالگی و زیر نظر گلاب آدینه. اولین بازی سینمایی را هم برای سیروس الوند انجام داد. حدیث فولادوند تا کنون بازی‌های قابل قبولی ارائه داده و باعث مطرح شدن وی بین مخاطبان تلویزیون و سینما شده‌است. فولادوند در اوایل بازیگری در سینما بیشتر در ژانرهای درام، جدی و اجتماعی ظاهر می‌شد و داشت به ستارهٔ آن روزها تبدیل می‌شد. با اکران فیلمهای غزل، همکلاس، رز زرد و کما، بر سر زبان‌ها افتاد. اما با بازی در فیلم شاخه گلی برای عروس مسیر بازیگری را تغییر داد و در فیلمهای کمدی دیگری مثل کلاهی برای باران، چشمک، افراطی‌ها، داماد خجالتی، دزدان خیابان جردن حضور پیدا کرد. گویا خودش عرصه طنز را ترجیح داد. اما در تلویزیون روند گذشته را ادامه داد و در فیلمهای تلویزیونی و تله فیلم‌های زیادی که مضمون اجتماعی داشتند ایفای نقش کرد. او همسر بازیگر خوش اخلاق سینمای ایران رامبد شکرابی است که به پرسش های این پاسخ را داد.

حدیث-فولادوند-0اگر شما به عنوان یک چهره شاخص که مردم دوست دارند و می پسندند و به نوعی برای برخی الگو هستید، بخواهید جایی را برای گردش و سفر به طرفدارها پیشنهاد بدید کجا را معرفی می کنید؟
من شهر خاصی را پیشنهاد نمی دهم. اگر اجازه بدید من جهت های آن را می گویم و کشورش را. ایرانی ها باید خیلی زیاد در ایران و به همه شهرهای ایران سفرکنند. بعد در این سفرها باید به جنوب، شمال، شرق و غرب بروند.
خودتان اهل چه تیپ سفرهایی هستید؟ سفرهای مجلل وپرهزینه که سالی یکی دوبارمی شود رفت یا سفرهای ارزان که سالی چند بار بشود رفت؟
سفرهای ساده را. سفرهای راحت را با آدمهایی که ریلکس هستند و در سفر با آنها خوش می گذره.
ممنون که به ما وقت دادید. درباره این جمله نظرتان را بفرمایید «بسیار سفر باید تا پخته شود خامی»؟
این همه فلسفه و عقیده من در سفر است. باید هی سفر رفت و هی سفر کرد.

Thanks for installing the Bottom of every post plugin by Corey Salzano. Contact me if you need custom WordPress plugins or website design.